הספר להסביר כאב מספק את היסודות הטיפוליים שיסייעו לכם להתגבר על הכאב ולחזור לחיים נורמאליים.

כשאנחנו נפצעים או סובלים מכאבים, כולנו רוצים לדעת מה לא בסדר, כמה זמן זה ימשך ומה ניתן לעשות בנדון. ידוע כי אנשים שמקבלים תשובות הולמות לשאלות אלה יהיו מרוצים יותר, ירגישו פחות מאוימים וישתפו פעולה טוב יותר. ידוע גם שבמצבי כאב רבים כגון כאבים כרוניים בגב התחתון, כאבי צוואר לאחר תאונת דרכים (Whiplash), פיברומיאלגיה, תסמונת התשישות הכרונית, כאבים כרוניים במרפק ובכתף או בכל מקום אחר בגוף, כאבי ראש (מיגרנה), CRPS, ובמחלות ראומטיות כגון דלקת מפרקים שגרונית יש שינויים במערכת העצבים המרכזית ובמוח.

בעשור האחרון גדלה כמות המחקרים המדעיים העוסקת בכאבים כרוניים (שיכולים להיות גם "בלתי מוסברים"). עקב שינויים בעיבוד שעושה מערכת העצבים מצבי כאב יכולים להיות מועצמים ולהפוך להיות גורם דומיננטי המשפיע על איכות החיים. הפיזיותרפיסט מבצע הערכה במטרה לקבוע מהם התהליכים העומדים בבסיסו של הכאב הייחודי של כל מטופל, ומטפל בסימפטומים ובמקור הבעיה.

במהלך הטיפול לומדים על הפיזיולוגיה של הכאב בסיוע צמוד של הספר "להסביר כאב" (כן- צריך ממש ללמוד כדי להצליח כאן, אבל כל אחד יכול!). במקביל לרכישת הידע והפנמתו אנחנו מטפלים במגוון טכניקות מעולם הפיזיותרפיה שמטרתן להוריד את הרגישות של מערכת העצבים ולהוביל לרכישת תבניות תנועה טובות ונשלטות יותר.

המדע מוכיח ששילוב של פיזיותרפיה, אימון תנועתי, ולימוד הפיזיולוגיה של הכאב ע"י קלינאים הבקיאים בתחום יעיל בטיפול באנשים הסובלים מכאב כרוני, הרבה פעמים יותר מכל טיפול תרופתי אחר.

סובלים מכאבים ומעוניינים בטיפול?

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי! מבטיחים