הקורסים האיכותיים של NOI עוסקים בתפקידה של מערכת העצבים בשיקום- החל מלכידה של עצב פריפרי וכלה בכאב כרוני, מצבי סטרס ותסמונות כאב מורכבות.

להסביר כאב | Explain pain

בעולם שבו כאב כרוני נחשב למגפה ובשעה שגדלות העדויות לחוסר היעילות של תרופות; חינוך, הסברה והבנה הם כלים טיפוליים פשוטים ויעילים ביותר שיכולים להשפיע על המערכות השונות המעורבות בכאב.

ידע הוא כוח! בקורסים המועברים ברחבי העולם על ידי צוות המרצים של NOI, מדע הכאב העדכני ביותר נהיה נגיש וברור לכולם. על ידי שימוש בסיפורים ומטאפורות המדע הופך לכלי טיפולי.

כיום אנו יודעים על כאב הרבה יותר מאשר ידענו בעשורים הקודמים, וקל לנו יותר לענות על שאלות כגון: ״למה כואב לי בצורה שכואב לי?״ ו״מה אני יכול/ה לעשות בנידון?״. הידע הזה רלוונטי לכל מי שסובל מכאבים, ללא קשר לגיל או לפתולוגיה הגורמת לכאבים - החל מכאבי גב והמיפלגיה ועד למצבי כאב מורכבים יותר כדוגמאת כאב פנטום ו- CRPS.

הטיפול הזה עובד- אין לו תופעות לוואי, הוא תמיד זמין, הוא מבוסס מחקרית והוא נותן כוח.

לפרטים נוספים: ראו פלייר מצורף והכנסו לאתר הבינלאומי של NOI

לפרטים נוספים ותאריכים להורדת טופס הרשמה

דימוי מוטורי מדורג | Graded Motor Imagery

לראשונה, נמצא טיפול יעיל למצבי כאב קשים על רקע עצבי (כדוגמאת CRPS).
הקורסים של GMI מקנים את הבסיס העדכני ביותר, המבוסס על מחקרים, לבניית תכנית טיפול. הקורס כולל הרצאות, תרגול מעשי, ויישומים טיפוליים.

ב-GMI הדגש הטיפולי הוא על תרגול הסינפסות ושיפור הבריאות באופן הדרגתי. תרגול שכזה מבוסס על ההנחה שהמוח הוא פלסטי ובר שינוי. לשם כך משתמשים במחשב, בכרטיסיות, בדמיון ובמראות לצורך קבלת פידבק ויזואלי.

במחקרים קליניים נמצא ש- GMI יעיל לטיפול ב- CRPS, בכאבי פנטום, ובמצבי כאב כרוניים כדוגמאת אוסטאוארתריטיס (OA).

לפרטים נוספים הכנסו לאתר הבינלאומי של www.gradedmotorimagery.com

תאריכי הקורס יפורסמו בקרוב